Komiteer

Banekomité

Agnar Kvalbein agnar.kvalbein@nga.no 404 02 089
Tom Barland mur.fas@online.no 957 45 551
Solveig Moen so-moen2@online.no 950 47 910
Tor Henning Wik tor.henning.wik@sf-nett.no 926 64 666
Richard Pedersen gilemontasje@gmail.com 901 13 940
Oddbjørn Tidemann oddbjorn@vgk.no 917 82 901

Disiplinærkomité

Aksel Haraldsen aksel@advhb.no 901 37 774
Hildur Wara post@hildurwara.no 951 89 661

Kontrollkomité

Henrik Lunde henrik@lunde.us 908 63 535
Britt Ellen Løvold britthaug@hotmail.com 932 98 550
Gard Hansen gard@eastwest.as 907 05 838

Sportslig komité

Tom Barland  mur.fas@online.no 957 45 551
Erik Berg bergerik322@gmail.com 412 32 983
Reidun Aas Johansen reidun@marinpartner.no 905 90 554
Jørn Erik Borge joern-bo@online.no 965 14 100

Turneringskomité

Har du lyst til å hjelpe til ved turneringer –
ta kontakt med Kristin i administrasjonen.
Vi trenger deg! ……………..kristin@vgk.no


Medlemskomité

 


Marshalltjenesten

Vil du være med i Marshalltjenesten og bidra til vårt gode miljø?
Ta kontakt med Tor Støback, tlf 416 27 180 eller tor.stoback@sfjbb.no


Damekomité

Astrid Landsnes astlan59@icloud.com 934 22 451
Jean Campbell jean@online.no 975 62 318
Lise Fogstad lisefogstad@gmail.com 980 37 848
Berit Holmén berholme@online.no 980 71 592
Anne Kirsti Røssland anne.rossland@icloud.no 412 77 790
Grete Abrahamsen greteabrahamsen@hotmail.com 920 45 514
Bjørg Solum Andersen bjorg.solum@gmail.com 922 99 347
Anne-Helen Beilegaard beilegaard54@gmail.com 980 01 318

Herrekomité

Harald Estensen harald@estensen.as 982 53 891
Lars Mellgren lame@sfjbb.net 911 91 101
Roar Henden roar@vice-chairman.net 480 75 730
Rune Larsen runelarsen88@gmail.com 997 21 528
Brede Bilet bbbilet@online.no 994 02 797
Harald Dahl harald_dahl_3@hotmail.com 977 93 916
Erik Terje Knudsen terjeknu@yahoo.no
Roar Mørk roamoer@online.com 908 74 254

Seniorkomité

Jan Skaar jaska@sf-nett.no 416 16 390

Juniorkomité

Helge Rydningen helgeryd@online.no 900 33 295
Trond Eriksen trond.eriksen@sf-nett.no 932 24 963
George Beal post@golfsenteret.no 992 33 156
Fredrik Aafos fredrik@aafos.com 905 23 500

Hcp-komité

Tor Graw meegen@online.no 468 35 442
Tom Barland mur.fas@online.no 957 45 551
Oddbjørn Tidemann oddbjorn@vgk.no 917 82 901

VTG-komité

Cecilie Andresen cecilie@duozink.no 468 95 858
Espen Terjesen espeter@online.no 950 28 023
George Beal post@golfsenteret.no 992 33 156

Trivselskomité

Anne-Sissel Meyer as-meyer@online.no 412 20 133
Anne Karin Skretteberg akars@online.no 915 14 295
Grethe Mathisen u-mathi@online.no 473 35 883
Mildrid Edøy mildrid.edoy@hotmail.com 962 95 142
Manny Tollefsen lillemato@yahoo.no 954 66 632
Mette Sofie Egenes Graw meegen@online.no 907 48 964
Inger Butler-Wang ibwang@online.no 907 25 606
Berit Holmén (Vikar) berholme@online.no 980 71 592